KKDAT *** TVORBA WWW + MINIBUS - 602 343 293 - KKDAT@KKDAT.CZ *** UBYTOVNA "PENZION DVŮR" - 774 343 293 - UBYTOVNA@KKDAT.CZ *** BŘEZOLUPY

TVORBA A AKTUALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK

Od roku 2000 se naše firma zabývá tvorbou, údržbou a aktualizací webových stránek a problematikou webhostingu.

Našim typickým zákazníkem je menší firma či živnostník, kterým pro svou webovou prezentaci plně postačuje klasický kód ( .html ). Potřeba aktualizace údajů a fotografií na těchto strákách uvedených se pohybuje v rozmezí 0 - 15 hod práce webmastera ročně ( naše aktuální cena je 375 Kč/hod - leden 2011 ).

Typická webová prezentace našeho zákazníka čítá do 10 webových stránek a řádově max. desítky fotografií.

Pro takovéhoto zákazníka se pak cena za prvotní vytvoření jeho stránek naší firmou pohybuje v rozmezí 800,- až 3.000,-Kč dle požadavků zákazníka a náročnosti jejich zpracování.
Roční náklad na aktualizaci se většinou pohybuje dle požadovaného rozsahu v rozmezí 0,- až 6.000,- Kč.

PO CELOU DOBU SPOLUPRÁCE S NAŠÍ FIRMOU JE VLASTNÍKEM VYTVOŘENÉ WEBOVÉ APLIKACE ZÁKAZNÍK !!!
Po zaplacení námi provedených prací může zákazník s aplikací nakládat dle svého uvážení a není našim rukojmím, tak jak se to někdy stává u jiných firem.
Samozřejmostí je i drobná poradenská činnost pro naše zákazníky v oblasti webových aplikací.

Vzhledem k tomu, že víme jak je cena pro naše zákazníky důležitá, hledali jsme, a našli, i velice rozumný prostor opro hostování domén našich zákazníků tzv. webhosting. Již od roku 2003 umístňujeme webové aplikace našich zákazníků, stejně jako i aplikace naší firmy, na serveru společnosti hosting-zdarma.

Zcela běžná je situace, kdy zákazník objednávající u nás aktulizaci svých stránek zjišťuje, že námi využívající webhosting je mnohem kvalitnější než jeho současný a především, jeho cena za rok je kolikrát menší než je cena u stávajícího poskytovatele webhostingu za měsíc !

Jenom pro Vaší informaci - aktuální cena ( leden 2011 - akce ) za hostování domény či jejího prodloužení je 300,- Kč za rok a to včetně webového prostoru 3000 MB, neomezeného počtu emailů, podpory PHP5. MySQL a mnoho dalšího.

Doporučuji Vám si Vaší doménu k tomuto poskytovateli převést a pokud si na toto netroufáte sami, umíme Vám registraci nové, či převedení Vaší stávající domény zajistit.

Za tuto službu máme stanovenu cenu ve výši 500,- Kč za doménu. Tato částka je jednorázová. Dále platíte cenu dle ceníku hostingu-zdarma. Při využítí našich služeb s přeregistrací či registrací pak tedy celkem v aktuálních cenách platíte 300,- a 500,- Kč za první rok, za následující pak již jen 300,- Kč ročně !!!


Pro Vaší lepší představu o naší práci v oblasti tvorby www aplikací zde uvádíme odkazy na několik webových aplikací, které jsme vytvořili, případně k nám zákazníci přešli s již hotovými aplikacemi a my jim je aktualizujeme:

K&K Řemesla, Truhlářství Hejda , Zápasnický oddíl Hodonín

Všechny zde uváděné ceny jsou bez DPH! Aktuální sazba DPH pro tuto oblast námi poskytovaných služeb je 21%.