KKDAT *** TVORBA WWW + MINIBUS - 602 343 293 - KKDAT@KKDAT.CZ *** UBYTOVNA "PENZION DVŮR" - 774 343 293 - UBYTOVNA@KKDAT.CZ *** BŘEZOLUPY

UBYTOVNA PRO TURISTY A STAVEBNÍ DĚLNÍKY "PENZION DVŮR"

Od roku 2009 nabízíme služby v oblasti poskytování ubytování turistům, stavebním a montážním dělníkům v ubytovně "Penzion Dvůr" , Březolupy č.p. 172. Ubytovnu máme v pronájmu od vlastníka, pana Králíka, který ji provozuje od roku 1995.

Našimi zákazníky jsou turisti ale také i firmy, živnostníci nebo i nepodnikající fyzické osoby, které v okolí obce Březolupy maji turistický cíl či realizují stavební, montážní a obdobné činnosti. Součástí ubytovny je i dvorní část, kde mohou ubytovaní parkovat svými vozy a je zde i venkovní posezení s ohništěm.

Od roku 2011 jsme, pro ubytované, požadující přece jenom trochu lepší standard než jaký běžně nabízíme pro turisty či stavební a montážní dělníky, v horní části naší ubytovny vybavili pokoje novým nábytkem a modernizovaly jsme i společná sociální zařízení ( obrázky viz fotogalerie ).
Tato horní část už je tedy vhodná i pro ubytování turistů ( rodin s dětmi ), obchodních zástupců, ale samozřejmě i stavebních dělníků, kteří tento lepší standard potřebují. Tento lepší standard poskytujeme za příplatek oproti našim běžným cenám, více viz v aktuálním ceníku.

Každý z nově dlouhodobě ubytovaných obdrží při nástupu mapku obce s vyznačením pro pobyt důležitých míst.
Součástí mapy je i uvítací dárková poukázka pro 1x točené pivo 0,5l + 1x štamprlku 5cl v Hospodě U Samohýlů dle svého výběru zdarma! V této hospodě je pro její zákazníky zdarma k dispozici také INTERNET a Wi-Fi síť.
Tuto bezplatnou službu hojně využívají i naši ubytovaní.

Naší ubytovnu naleznete v areálu bývalého zemědělského družstva - statku v jihovýchodní části obce. Poloha naší ubytovny a cesta k ní je patrná z této MAPY.

Podmínky pro ubytování jsou dány mimo jiné UBYTOVACÍM ŘÁDEM a POŽÁRNÍM ŘÁDEM, který musí všechny ubytované osoby ( hosté ) dodržovat.

Cena za ubytování je uvedena v AKTUÁLNÍM CENÍKU. Při dlouhodobější spolupráci začíná od 186,- Kč/osobu/den bez DPH a bez místního poplatku. V rámci ubytovny nabízíme základní internetové připojení přes naši wi-fi síť a to za poplatek.

V pokojích o různých kapacitách nabízíme ubytování až pro 24 osob. Pokoje jsou rozděleny do tří sekcí se samostaným vchodem. V každé sekci je k dispozici společné sociální zařízení na chodbě ( WC + sprchy + vybavená kuchyňka ). V prostřední sekci je všem ubytovaným k dispozici automatická pračka. Na vybavení pokojů a sociálního zařízení se můžete podívat ve FOTOGALERII naší ubytovny.

V rámci jednotlivých "samostaných" sekcí disponujeme následujícími pokoji:
spodní část celkem 5 lůžek
pokoj č.8 - 4 lůžka
pokoj č.9 - 1 lůžko

prostřední část celkem 13 lůžek
pokoj č.1 - 3 lůžka
pokoj č.12- 2 lůžka
pokoj č.3 - 5 lůžek
pokoj č.4 - 3 lůžka

horní část celkem 6 lůžek
pokoj č.5 - 3 lůžka
pokoj č.6 - 3 lůžka

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Pro objednávku a další informace můžete využít sekci OBJEDNÁVKA, případně nás kontaktujte tel.774 343 293, e-mail ubytovna@kkdat.cz .

Všechny zde uváděné ceny jsou bez DPH! Aktuální sazba DPH pro tuto oblast námi poskytovaných služeb je 10%.