KKDAT *** TVORBA WWW + MINIBUS - 602 343 293 - KKDAT@KKDAT.CZ *** UBYTOVNA "PENZION DVŮR" - 774 343 293 - UBYTOVNA@KKDAT.CZ *** BŘEZOLUPY

PŘEPRAVA OSOB - NÁKLADU MINIBUS FORD TRANSIT

Od roku 2003 se naše firma zabývá poskytováním služeb v oblasti přeprava osob a přeprava nákladu 9-ti místnými minibusy Ford Transit.

Potřebujete-li spolehlivě a bezpečně přepravit až 8 zaměstnanců Vaší firmy, Vašich zákazníků, členů Vaší rodiny, Vašich přátel či až 775-1097 kg Vašeho nákladu, svěřte se bez obav do rukou našich zkušených řidičů. Jezdíme na výstavy, konference, sportovní utkání, kulturní akce, rodinné výlety, cyklo výlety, na letiště, na přátelské návštěvy, do ZOO, na hrady a zámky, na svatby, na promoce, na rekreaci ... .

Prostě všude tam, kam potřebujete !

V porovnání s jízdou dvěma osobními vozy se Vám jízda s námi určitě vyplatí neboť jezdíme již od 13,0 Kč/km bez DPH ( při jízdě na větší vzdálenosti - nad 1000 km za 24 hod ).

Nově od roku 2023 vám nabízíme i JEDNODENNÍ ZÁJEZDY s cílem dle zájmu našich zákazníků, aktuálně jezdíme na termální koupaliště PODHÁJSKÁ, případně za nákupy do polských KATOWIC - především místní farmářský trh.

Na základě objednávky předem vám umíme ovoce a zeleninu z farmářského trhu s podílem na dopravě dovést a následně v Březolupech vydat a to čerstvé, za ceny příznivější než v běžné obchodní síti v ČR.
Více k jednodenním zájezdům a k dovozu ovoce a zeleniny z Katowic: https://www.facebook.com/kkdatcz

Informace k výbavě a technické parametry minibusu získáte ve FOTOGALERIE - VÝBAVA VOZU.

Speciálně, mimo ceník, Vám nabízíme UHERSKÉ HRADIŠTĚ - PRAHA resp. BRATISLAVA či VÍDEŇ a zpět v ceně 6.990,- resp. 4.200,- Kč či 4.890,- Kč ( Praha + DPH, Bratislava a Vídeň - zahraničí nepodléhající DPH, včetně 30 minut čekání, přístavné zdarma ). Tato služba se hojně používá především pro spojení mezi našim regionem a letištěm v Praze resp. Bratislavě či Vídní ( Schwechat ) při odletu či příletu z dovolené, pracovních cest a pod., máme zakázky i na různé sportovně-kulturní akce jako jsou koncerty, muzikály či různá sportovní klání.

Informace o cenách přepravy 1-8 osob a nákladu:

Minibus je trvale odstaven v Březolupech, cca 15 km od Uherského Hradiště a Zlína. Z tohoto místa je pro jednotlivé jízdy počítáno přístavné, samotný přepravní výkon včetně případné čekačky a odstavného, vše dle AKTUÁLNÍHO CENÍKU.

Nabízíme i přesun vozidla ( z Březolup tam a po cca týdenní zakázce zpět ) do střediska Praha, Brna či Řesanice ( cca 110 km severeozápadně od Českého Krumlova ). Po přesunu se poté počítá přístavné na zakázku pouze z těchto středisek, samotný přepravní výkon včetně případné čekačky a odstavného do příslušného střediska, vše dle aktuálního ceníku.
Při hodnotě zakázky min.45.000,- Kč bez DPH za týden nabízíme přesun bezplatně, při hodnotě nad 30.000,- Kč za 6,0 Kč/km, při hodnotě nad 15.000,- Kč za 8,0 Kč/km, jinak je přesun vozidla ve výši klasického přístavného a odstavného dle počtu km.

Nabízíme i okamžitý přesun vozidla ( z Březolup tam a po cca dvoudenní zakázce zpět ) do kteréhokoliv místa v ČR ( platí i pro zahranicí, pokud celkové km potřebné pro přesun vozidla nepřekročí v součtu ČR + zahraničí 300km, ovšem + případné dálniční poplatky apod. ). Po okamžitém přesunu se poté počítá pouze samotný přepravní výkon včetně případné čekačky, vše dle aktuálního ceníku.
Při hodnotě zakázky min.40.000,- Kč bez DPH za 2 dny nabízíme okamžitý přesun bezplatně, při hodnotě nad 30.000,- Kč za 6,0 Kč/km, při hodnotě nad 15.000,- Kč za 8,0 Kč/km, jinak je okamžitý přesun vozidla ve výši klasického přístavného a odstavného dle počtu km.
V případě potřeby okamžitého přesunu do místa ležící mimo ČR, kdy celkové km potřebné pro přesun vozidla překročí v součtu ČR + zahraničí 300km, se ujeté km mimo ČR počítájí vždy za 8,0 Kč/km + případné dálníční poplatky a pod.

Všechny zde uváděné ceny jsou bez DPH! Aktuální sazba DPH pro tuto oblast námi poskytovaných služeb je 21%.